חיפוש
חיפוש

המכירה לעסקים, חברות, וועדים וארגונים בלבד

המכירה לעסקים, חברות, וועדים וארגונים בלבד

מיתוג באמצעות מדבקות

מיתוג באמצעות מדבקות קריסטל דום.
מדבקות קריסטל הינן מדבקות מצופות חומר פולימרי שקוף היוצר מעין כיפה( דום באנגלית).  .המראה הייחודי של מדבקות הקריסטל והמשיכה הבלתי אמצעית של העין למדבקות גרמו לפופולריות שלהן וכיום מדבקות קריסטל משמשות כמדבקות לפרסום, מדבקות מיתוג, מדבקות לכובשי מדף בסופרמרקט ועוד

מה הדגשים החשובים לפני שמזמינים מדבקות קריסטל?

 • מקצועיות וניסיון של היצרן – מאחר ומדבקות הקריסטל עומדות להיות מדבקות לוגו של המוצר שלך, חשוב מאוד שהן תהיינה עשויות מחומרים המתאימים לשימוש בו אתה הולך לעשות במדבקות הקריסטל. לדוגמא: חוזק הדבק של המדבקה – לא כל דבק מתאים לכל משטח הדבקה ולכן אם הדבק לא מתאים המדבקות עלולות ליפול מהמוצר.  אי לכך לנסיון ומקצועיות היצרן השפעה מכרעת בהתאמת מרכיביה השונים של מדבקות הקריסטל.
 • איכות חומרי הגלם – מדבקות קריסטל אמורות להחזיק מעמד על המוצר שלך לאורך שנים. מדבקות קריסטל בולטות לרכב אמורות להיות מודבקות על גבי מכוניות החברה ולכן חשוב שכל מרכיבי המדבקות יתאימו לתנאים. לדוגמא: קיימות גרסאות שונות של חומרי הציפוי. חלקם מתאימים לתנאי חוץ וחלקם רק לתנאי פנים.
 • איכות וסוג המדבקות – קיימים סוגים רבים של מדבקות בשוק באיכויות שונות ולפעמים הפיתוי במחיר גורם לכך שתקבלו בסופו של דבר מדבקות מחומרים באיכות ירודה או מסטוקים שתאריך פג התוקף שלהם פג או עומד לפוג. כמו כן לכל שימוש יש סוגים ספציפיים של מדבקות שנכון להשתמש בהן ולכן חשוב מאוד שמי שמבצע את העבודה מבין ויודע מה הוא עושה ומשתמש בחומרים המתאימים לייעוד מדבקות קריסטל. לא פעם נתקלתי במדבקות שהתפוררו על המכוניות, או מדבקות שלאחר השימוש לא ניתן היה להסיר אותן בקלות יחסית.
 • איכות ההדפסה – את איכות ההדפסה קובעים בגדול 2 פרמטרים. הראשון – איכות הצבע , לאיכות הצבע השפעה ישירה על הדהייה שלו לאורך זמן וזה משמעותי בעיקר במדבקות קריסטל בולטות לרכב. דבר שני – רזולוציית ההדפסה כלומר צפיפות הצבע בכל אינץ'. נתון זה חשוב, כי לצפיפות יש השפעה הן על הנראות של המדבקה והן על איכות ההדפסה.
 • סוג ההדפסה – תנאי הסביבה בה את/ה הולכים לעשות שימוש במדבקות קריסטל קובעים את סוג ההדפסה. מדבקות לוגו המיועדות לשימוש פנים בלבד ניתנות להדפסה בהדפסה דיגיטלית, מדבקות קריסטל בולטות לרכב  חייבות להיות מודפסות בדפוס משי או דפוס דיגיטלי המתאים לתנאי חוץ.
Set of stickers for best stock sales

מאמרים נוספים

0
  סיכום הצעת מחיר
  הצעת המחיר שלך ריקהחזור לקטלוג

  לתשומת לבך – אתר זה נועד לנמען המקורי בלבד והמידע המוצג בו, לרבות מחירים נוגע לנמען המקורי בלבד והינו מידע סודי .
  אין להעביר את כתובת האתר ו/או המידע המוצג בו לכל אדם אחר ואין להפיצו או לשכפלו.
   דגשים 

   מינימום להזמנה 2000 ₪
   המחירים המוצגים באתר אינם כוללים מע"מ.
   המחירים המוצגים באתר אינם כוללים מיתוג ומשלוח ( יתומחרו בהצעת מחיר )

  בברכת גלישה מהנה ומוצלחת
  לשירותכם, צוות מתנות משמיים