חיפוש
חיפוש

המכירה לעסקים, חברות, וועדים וארגונים בלבד

המכירה לעסקים, חברות, וועדים וארגונים בלבד

דפוס דיגיטלי

דפוס דיגיטלי הינו שיטת הדפוס החדשנית יותר, זו המביאה עד אלינו את הקדמה בתחומים טכנולוגיים שונים. כחלק משימוש בטכניקה של דפוס בדרך דיגיטלית, הדפסות הופכות להיות פשוטות יותר. שלטי חוצות, מגנטים, בגדים ועוד- כולם יכולים לקבל עבודת הדפסה באופן פשוט יותר וגם מדויק יותר. למעשה, דפוס דיגיטלי מקצר תהליכים שהיו נצרכים לצורך ביצוע עבודות דפוס ללא טכניקה זו.  דפוס דיגיטלי הוא סוג הדפסה חדשני שהתפתח בשנים האחרונות.

זוהי שיטת הדפסה ישירה, כלומר מכונת דפוס דיגיטלית מסוגלת להפיק את ההדפסה ישירות מפקודה של המחשב הקורא את הקובץ הגרפי אל הנייר, ללא צורך בשלבי ביניים כמו הקרנת לוחות, סט אפ מכונה וכו'. בהדפסה הדיגיטלית לרוב אין הבדל בין הדפסה בצבע אחד או בהדפסה צבעונית, כל העבודות המודפסות הן מודפסות בצבע מלא.

בשיטת הדפסה זו משלמים לפי פעימה – כלומר לפי כל דף שמודפס. בין אם תדפיסו עשרות או מאות עותקים – העלות לכל דף תהיה כמעט זהה (וזאת לעומת דפוס אופסט שבה אחרי יצירת הלוחות והסט אפ הרצה של עותקים נוספים כרוכה בעלות נמוכה מאוד). ההדפסה  הדיגיטלית משתלמת ביותר בהדפסה של כמויות קטנות, החל מהדפסת עותקים בודדים ועד למספר מאות עותקים. בהדפסה של כמויות גדולות יותר כדאי לפנות לדפוס אופסט, כי אז מחיר ההדפסה באופסט הופך להיות משתלם יותר.

בהדפסה הדיגיטלית יש יתרון בולט מאוד – מאחר ואין צורך בכל שלבי הקדם דפוס, ניתן לייצר את עבודת הדפוס באופן מיידי, לרוב הלקוח יוכל להגיע עם הקובץ הגרפי שלו ולקבל את עבודת הדפוס המוכנה בפרק זמן קצר מאוד – בין מס' דקות למס' שעות, תלוי בכמות ההדפסה ובדרישות החיתוך, ולכן הדפוס הדיגיטלי מושלם להדפסה של עבודות בהולות ומתאימה לקצב החיים המהיר של עולם העסקים בו לעיתים קרובות נדרשת עבודה זריזה ודחופה.

digital-printing

מאמרים נוספים

0
  סיכום הצעת מחיר
  הצעת המחיר שלך ריקהחזור לקטלוג

  לתשומת לבך – אתר זה נועד לנמען המקורי בלבד והמידע המוצג בו, לרבות מחירים נוגע לנמען המקורי בלבד והינו מידע סודי .
  אין להעביר את כתובת האתר ו/או המידע המוצג בו לכל אדם אחר ואין להפיצו או לשכפלו.
   דגשים 

   מינימום להזמנה 2000 ₪
   המחירים המוצגים באתר אינם כוללים מע"מ.
   המחירים המוצגים באתר אינם כוללים מיתוג ומשלוח ( יתומחרו בהצעת מחיר )

  בברכת גלישה מהנה ומוצלחת
  לשירותכם, צוות מתנות משמיים